Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek az orosztanárok az...

Milyenek az orosztanárok az Újbudai József Attila Gimnáziumban?

Figyelt kérdés
5 éves angol Nyek-en a második nyelv lenne. Mennyire lehet megtanulni?

2015. ápr. 25. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Tudtommal csak 1van. Engem sajnos nem tanított. Érdekes fickónak tűnik de vagy 30 nyelvvizsgája van. Hobbijának számít a nyelvtanulás :D. Szóval szerintem elég jó. Egyik gyerek OKTV-n első lett Orosz nyelvvel. Természetes sok önszorgalom is kell, de ez is azt mutatja meglehet tanulni rendesen a nyelvet.
2015. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az tök jó! :-)

Köszi

2015. máj. 2. 10:20
 3/9 Lávalány ***** válasza:
100%
Engem o tanitottt franciara, fantasztikus tanar, kedves, nagyon okos es muvelt es mellesleg nagyon jofej... Ugyh oroszbol is biztos jo amugy o felig orosz szuletesu is :))
2015. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, 26 nyelven tud a Tanár úr. :D Nagyon jófej, nem unalmasak az órái, sokat beszél egy-egy ország kultúrájáról (nekem spanyolt tanít). És nem mellesleg, jól tanít.
2015. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy froma a tanár, én imádom, nekem franciát tanít. Egy nagydarab, szôrös bajszos ôsz fickó, igazi kan, biztos van annyi centi neki, ahány nyelvet beszél ;);) kedvenc diákjának a neve: Flóra
2015. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
engem is tanított, de honnan veszed, hogy nagy kan?A kedvenc tanítványa meg szerintem nem Flóra, hanem Lili:))
2015. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Flórát is legalább annyira szereti, hidd el.
2015. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, már írtak privátot is, úgyhogy leírom: csak poén volt, nincs semmi gond a Tanárúrral, teljesen rendes fickó.:)
2015. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
51%
Ha valóban annyira rendes fickó a tanárúr akkor miért kísérgeti egyfolytában a kis francia nyek-es tanitvanyat?Útközben korrepetálja?😂
2016. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!