Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kozepszintu magyar erettsegire...

Kozepszintu magyar erettsegire hogyan keszuljek?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy jol sikeruljon. Mindig szerettem az irodalmat, jo voltam belole, nyelvtan elmegy. Eddig szovegerteseket csinaltam es irtam par novella es verselemzest. Mit tehetnek meg?

2015. ápr. 27. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én révelést írok, és átolvasom a 4 év alatt átvett műveket, hogy tudjak mihez nyúlni.
2015. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani, hogy a helyesírásra figyelj oda. Nekem azon múlt a 90%, hogy egy olyan nevet sikerült leírnom rosszul, ami benne volt a feladat leírásában, ez nettó figyelmetlenség volt. Nem ezen múlt, hogy felvettek volna, és így is ötös lett, de azért a 90% egy lélektani határ lett volna, amit nem bántam volna, ha elérek, szóval eléggé idegesít a dolog azóta is...
2015. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!