Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Kölcsey Ferenc...

Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium, magyar-töri szak?

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok, de már lassan esedékes nekem is a középiskola választás. Kizárásos alapon jött szóba nálam a magyar-töri (maga az iskola nem is volt kérdés), ráadásul a későbbi terveimben is leginkább erre a kettőre lenne szükségem. Viszont nem tudok túl sokat róla, és ismerősöm sincs, aki oda jár/járt volna, így eléggé bizonytalan vagyok. Esetleg valaki nem tudna mesélni róla valamit?

2015. ápr. 27. 17:28
 1/1 anonim válasza:
80%
én oda járok, igaz, 10.-es angol szakra, de nagyon tudom ajánlani, nagyon szereti mindenki, akit onnan ismerek. elég nehéz ugyan a töri, de azért kibírható. :D ha van bármi kérdésed, írj nyugodtan
2015. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!