Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Általános iskola mennyiben...

Az Általános iskola mennyiben befolyásolja a gyerek jövőjét?

Figyelt kérdés
Iskolaválasztás előtt állunk én nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget hogy milyen iskolába jár a gyerek. szerintem a tehetség úgyis megtalálja az útját. A feleségem szerint hordjuk a városi "elit" iskolába szerintem meg pont jó lesz a helyi, falusi közepes iskola.
2015. ápr. 27. 23:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
jövőjét
2015. ápr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
A tanító nénikkel találkoztatok már? Lehet, hogy az egyik suliban annyira ellenszenves, hogy megoldja a problémátokat.
2015. ápr. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
73%
Ha tehetitek akkor mindenképp a városi iskolát ajánlom. Sajnos a falusi iskolák nagy többsége nem készíti fel rendesen a gyerekeket a középiskolára a nyelvoktatás meg szinte siralmas. Mi is falun élünk, de a gyerekeink városi ált. most pedig már gimnáziumba járnak. Vannak barátaik aki az itteni suliba jártak na most rendesen szenvednek.
2015. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
25%

"Egyébként miért cseszné el egy szakmunkás az életét. Szomszédom szakmunkás, saját vállalkozása van, amit egyedül épített fel. Milliomos."


És kérdezd meg magadtól, hogy ez mennyire jellemző...

Mert attól, hogy vak tyúk is talál szemet, még nem adnám szakmunkásnak a gyerekem.

2015. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!