Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet fellebbezni annál az...

Lehet fellebbezni annál az középiskolánál ahova nem jutottam be?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy a felvételi eredményeim alapján csak egy gyenge szakmunkásba vettek fel. Már az összes iskolától megkaptuk az elutasító levelet, illetve ebből az iskolától a felvételi levelet. Mióta ezt megtudtuk, a szüleim velem együtt elégikus hangulatban vannak. Nyilván a felvételi eredmény a tudásomat tükrözi (53 pont) de úgy gondolom jogosan csalódtam magamban, hisz egy matek hármas és két négyes mellett (fizika, kémia) mindenből ötössel végeztem. A felvételinél is természetesen a matek húzta le a pontszámaimat. A konklúzió az az, hogy a reál tárgyak nem mennek, azért is csodálkoztam, hogy emelt angolos iskolánál miért dominál ennyire a matek. Nem akarok gonosz lenni, csak fáj hogy az iskolám szignifikáns része már örül, én nekem pedig még mindig örlődnöm kell.

ui. bocsánat ha néha úgy tűnt az írásomból hogy az iskola a hibás hogy nem vettek fel, természetesen ez nem így van :)

Előre is köszi a válaszokat!

14/L


2015. ápr. 30. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Ha a felvételi eredmény a tudásodat tükrözi, miért könyörögnéd be magad olyan helyre, ahová mások jogosan kerültek be? Ha a felvételid elrontottad, akkor tanulj keményen ott, ahová kerültél, és majd legközelebb nem leszel ilyen felelőtlen.
2015. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nevetséges az írásod ezzel a rengeteg idegen szóval, főleg, hogy a legtöbbet nem is megfelelő helyzetben használod! Egyébként nem fellebbezhetsz olyan iskolánál ahová a pontjaid alapján nem jutottál be. Mivel indokolnád a fellebbezést?
2015. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanuld meg az idegen szavakat megfelelő szövegkörnyezetbe beilleszteni! Gondolom azért csak 53 pont, mert a fogalmazásodat is teletűzdelted ilyenekkel. Ne háborogj, fogadd el, hogy mád jobbat írt és jogosan került be gimnáziumba. Fontos, hogy a szakközepet ne vedd lazára és gyúrj rá az érettségire, hogy ne csak szakmád legyen, hanem esetleg egyetemre is bekerülj majd.
2015. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!