Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnaziumba feltétlenül...

Gimnaziumba feltétlenül spiralfuzetet vegyek, vagy eleg a sima, A4-es tűzött fuzet is? ( nincs megszabva milyet kell venni, most leszek kilencedikes)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, milyet használsz. Olyat használj, amilyet szeretnél, amelyik neked kényelmesebb. Én az utolsó éveimben csak sima A4-es füzetet használtam, mert a spirálfüzet kényelmetlen volt, amikor írtam.
2015. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs megszabva, akkor inkább lapokat vinnék és lefűzném egy mappában. Sokkal kényelmesebb cipelni és belőle tanulni, hisz csak azokat a lapokat veszem ki, ami kell. Már nem szeretem a füzeteket. Idegesít, ha ki kell tépnem belőlük lapot és egyre vékonyabbak lesznek.

Ha mindenképpen füzet kell, akkor matekból vastagot ajánlok, mert sok lesz az anyag. Spirálnak az előnye, hogy könnyebb belőle szépen, csak egy oldalt kitépni. A fűzöttet pedig könnyebb bekötni, így nem kopik, károsodik olyan könnyen.

2015. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy.

De ha dogafüzetet kell majd vinni, elég a legolcsóbb tűzött füzet. Volt olyan tanár is, aki megmondta, hogy dogafüzetből nem lehet spirálos. (gondolom én, hogy könnyebben lehessen tárolni, meg csak könnyebb 20 tűzött füzet, mint 20 spirálos)

Igazából mindeg, a lényeg, hogy A4-es legyen. Ne a legolcsóbbat, mert nekem az pl 2 hónap után tönkrement (dolgozatfüzetnek max) de nem is kell drága.

És igen, matekból vastagat vegyél. :)

2015. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell spirál -
2016. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!