Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A József Attila Gimnáziumban...

A József Attila Gimnáziumban tanítanak olaszt? (Bp)

Figyelt kérdés

Vagy ha nem olaszt, ott milyen nyelveket tanítanak?

És melyik erős budapesti gimiben milyen nyelvek vannak?

(Apáczai, Eötvös, Toldy, Radnóti, Trefort, Veres Pálné stb)



2015. máj. 2. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeknek az iskoláknak honlapján megtalálod, hogy milyen lehetőségek vannak a nyelvtanulásra.
2015. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most végeztem, és igen tanítanak olaszt, bár nem minden osztályban. Sajnos választani sem lehet nyelvet.

Az általános osztályban a humánosok tanulnak olaszt és a biológia tagozatosok. Most nem tudom milyen osztályok indulnak, de nálunk így volt. Többi osztályban tanulhatsz még németül, franciául, spanyolul, oroszul és szabadidődben dél-koreaiul. Ha van valami kérdésed írj. Többi gimnáziumot nem tudom. Mintha a Eötvös-ben is tanítanának olaszt..

2015. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 2. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!