Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Műszaki manager vagy nemzetköz...

Műszaki manager vagy nemzetközi gazdálkodás?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél diploma után csinálni?
2015. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szendvicseket (haha)


van már mérnöki diplomám (na jó csak a közeljövőben lesz), nagyfőnök szeretnék lenni bevallom őszintén

az előbbi állítólag műszaki menedzsmenttel foglalkozik, de az anyagát nagyrészt tudom, kis egyéb nem fémipari áttekintést ad de eléggé bullshit szinten


nemzetközi gazdálkodáson igazából a menedzsmentes szaknyelvek lennének jók

2015. máj. 3. 20:23
 3/4 A kérdező kommentje:
viszont azt mondják a műszaki manager mérnök kombó keresett, a másiknak a leírtak miatt több értelmét látom
2015. máj. 3. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van (lesz) műszaki végzettséged, akkor műszaki menedzser. Nem tudom, hol nézted a mintatervet, a BME-n MSc-n szerintem nagyon jó, ugyan azok a tanárok oktatnak (ugyan azt az anyagot), amit MBA-n is. Szerintem elég színvonalas. Az meg, hogy bullshit...Hát figyelj, a menedzsment dolgok nagy része annak tűnik, épp ezért nem túl megerőltető, de egyrészt ad egy diplomát, másrészt azért nem rossz szépen összeszedve hallani ezeket a dolgokat. (Egyébként én is mérnök végzettséggel járok műmen MSc-re, úgyhogy elég jó rálátásom van szerintem.)
2015. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!