Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek gond lesz-e ha...

Szerintetek gond lesz-e ha viszek táskát érettségire?

Figyelt kérdés
Külföldről utazom érettségizni Magyarországra és elég sok idő, mire lesz buszom hazafele ezért szeretnék több dolgot is magammal vinni? Szerintetek gond lehet belőle?
2015. máj. 4. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

nyugodtan vihetsz, de a terembe nem viheted be vagy csak a végébe lepakolhatod

de nem lesz belőle probléma, nekem ma volt az első érettségi és egy kisebb táskát én is vittem

ki kellett pakolni az asztalra ami kellett (tollak, innivaló, ennivaló), a táskát meg a folyosón kellett hagyni

2015. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már több iskolában voltam érettségizni, és normál méretű táskát mindenki vitt magával, amit sosem kellett kitenni. Ott lehetett hagyni a széken.
2015. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szeretnék még valamit itt kérdezni. Miben illik menni? Öltöny-nyakkendő-vasalt nadrág? Vagy lehet csak ing és nadrág?

2015. máj. 4. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
ki kell öltözni, de elég a fehér ing, fekete nadrág
2015. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!