Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a magyar érettségi...

Szerintetek a magyar érettségihez a hivatalos megoldókulcs engedékenyebb lesz mint az eduline-os? Főleg a szövegértésre gondolok

Figyelt kérdés
Sikerült befejeznem még utolsó percben a szövegértést, úgy gondoltam h nagyjából jó is, de megnéztem a nem hivatalos megoldókulcsot és néhány feladathoz mást írtam mint ami abba van... pedig minimum 80 pontos kéne h legyen a magyarom. A második része az oké, de az első miatt nagyon elbizonytalanodtam :/

2015. máj. 4. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig ne idegesítsd feleslegesen fel magad, amíg nincs hivatalos megoldókulcs.
2015. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan. Hibák is vannak benne, pl. az igaz-hamisos feladatban.

Én jóindulattal is csak 25 pontot számoltam össze magamnak, pedig nem vagyok rossz tanuló, az eddigi szöegértéseim egy kivételével 90% felett sikerültek mind... Ezt is meg tudtam volna oldani hasonló szinten, ha még adnak vagy 15 percet. :( Ez idegesít a legjobban.

2015. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 igazad van, de azért mégis rossz ez a bizonytalanság :/

#2 ne is mondd, nekem is jól megy a szövegértés alapvetően, erre beraknak egy ilyen sz.rt... volt 2 feladat, amit kb 5x kellett elolvasni h felfogjam. Olyan 35 pontra számítottam magamtól, nagyon remélem h 30nál nem lesz kevesebb. Most minden reményem a szövegalkotásban meg a tanárom jóindulatában van...

2015. máj. 4. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!