Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor mi van hogyha idén...

Akkor mi van hogyha idén próbáltam javítani matekérettségin, de rosszabb lett mint a tavalyi? :D

Figyelt kérdés
2015. máj. 5. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Az érettségid, amit tavaly tettél, attól még érvényes.
2015. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát gyerekek ez siralmas volt, tavaly semmi tanulással 60 pont, most tanulva örülök ha meg lesz az 50.
2015. máj. 5. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szegényebb lettél 16 ezer Ft-al :)
2015. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A magasabb pontszámút nézik, az újat nem kell így értelem szerűen használni. Én pl tavaly javíottam 10% ot sikerült holott kb 40% ot kellett volna, jól elrontottam, de azóta örülök, hogy nem sikerült mert akkor mentem volna egyetemre, nekem meg még akéne, hogy menjek lesz tőle jobb szakmám.
2015. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
megkérdezhetem hogy mi az a szakma? :) lehet hogy érdekelne
2015. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hálózati szakembernek készülök, nem rendszergazda az gagyibb, a cisco cég hivatalos minősítését készülök letenni, azért elég húzós a hivatalos oktató könyv is 1500+ oldal és angol, persze van régebbi változat magyarul is meg vannak tanfolyamok illetve iskolarendszerben is oktatják néhol de én öntanulást végzek. Igaz ezzel itthon még nem túl könnyű elhelyezkedni mert mindenhova kell a tapasztalat de külföldön könnyebb lesz.
2015. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!