Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 32 éves nő vagyok állandó...

32 éves nő vagyok állandó gondom van a pattanásokkal és ami rosszabb mikor elmúlik egy barna folt marad a helyén már sok mindent próbáltam, közben májfoltjaim is lettek. Ha valaki tud egy kipróbált biztos kezelést e két problémára irjon? ,

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 20:49
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem bőrgyógyász írt fel gyógyszert(csúnya pattanásaim voltak-sok,gyulladt és nagy)Roaccutan a neve és rendbeszedte az arcom,évekkel ezelőtt szedtem és azóta szép a bőröm.Viszont sok a mellékhatása.Ha jól emlékszem aláírtam egy szerződést is,hogy amíg szedem a gyógyszert,nem eshetek teherbe,mert a gyerek fogyatékos lehet...Meg kiszárította az arcom rendesen,már hámlott,a szemem is száraz volt,volt olyan,hogy nem tudtam kinyitni,annyira fájt.Vérző szájjal keltem,mert a szám is kiszáradt,hiába kentem ajakápolóval.1,5 évig szedtem.DE MEGÉRTE!Azóta nincs bajom a pattanásokkal.Van két ismerősöm akik szedték,nekik SEMMILYEN mellékhatás nem jelentkezett,de nekik is bevált.Szóval,szerintem én voltam ilyen szerencsétlen.Ja és ne kozmetikushoz menj,mert az csak átmenetileg segít.Remélem sikerül eltüntetni a hegeket.Májfoltokban nem tudok segíteni...De a bőrgyógyász megmondja!Sok sikert!

2011. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az nagyon nincs rendben, hogy 32 évesen még pattanásokkal küszködsz. Én is a bőrgyógyászt ajánlom.


Esetleg az alábbi kozmetikusnak írj üzenetet (ő Bp. egyik legnevesebb kozmetikusa) és kérd el a bőrgyógyász ismerőse elérhetőségét, aki nőgyógyásszal együtt dolgozik. Ők nagyon sok problémás bőrt megszépítettek:


Tugyi Márta


Kozmetikus


Elérhetőségek:


wellnessteam@t-online.hu

+36 30 950 8479

2011. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem normális,belgyógyászati kivizsgálás kellene,addíg csak tippel a bőrgyógyász is.
2011. febr. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szia miből gondolod hogy belgyógyásztra kellene mennem??
2011. febr. 4. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ilyenkor a leggyakrabban egy gyulladt góc okozza.Ezt csak vérvétellel tudják megnézni.Nálam 10-ből 10-nél igazolták.Ha megszűnik a gyulladás megszűnnek a pattanások is.Ez a szervezetben bárhol lehet,ezért írtam.
2011. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!