Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg gyengébb egy egyházi...

Tényleg gyengébb egy egyházi általános iskola, mint egy állami, sima? Tehát nem egy waldorf vagy egy két tannyelvű iskolára gondolok.

Figyelt kérdés
hanem egy egyházi általános és egy sima általános iskolában az oktatás színvonala nagyban eltér?

2015. máj. 6. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Törvényileg nem térhet el a két iskola egymástól, csak annyi a különbség, hogy az egyházi iskolában több a hittan óra.
2015. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtál. hogy érted, hogy törvényileg nem térhet el egymástól?
2015. máj. 6. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy érti, hogy a színvonalban nem kellene különbségnek lennie.
2015. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én is így gondoltam


Azért mert ugyanaz az oktatási anyag, amit le kell adni a diákoknak?

2015. máj. 6. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen
2015. máj. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem sokszor egy egyház iskola nehezebb mint egy állami. Szigorúbbak a szabályok. Én is egyházi általánosba jártam ,és azt vettem észre ,hogy nekünk több vizsgánk, házi feladatunk van és nehezebben kapjuk meg a jobb jegyet ,mint a más iskolákba járók.
2015. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem hinném, hogy általánosítani lehetne, én tudok olyan általánosról, ami állami, viszont elég erős, és olyanról is, ami egyházi, de nem túl magas a színvonala...
2015. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amit a kornyekunkben levo egyhazi iskolarol tudok: ott NEM lehet durvaskodni massal!!! Nem csufolodnak, verekednek, vagy repulnek!!!!

Ismerek olyan anyukat akinem ez volt a harmadik sulija, a tobbi allamiban durva helyzet uralkodik. De valljuk be, mar kozhelynek szamit az eroszak, senkit sem erdekel...A tanarokat leginkabb nem...

2015. szept. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!