Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idegen nyelvű érettségin...

Idegen nyelvű érettségin miért nem használnak laptopot magnó helyett?

Figyelt kérdés

Szerintem már alig van gimnázium az országban, ahol ne lenne digitális tábla. Ahhoz csatlakoztatva a laptopot sokkal értelmesebb lenne a szöveg mint ősrégi magnókon. Sőt még ha nem is régi egy magnó, akkor is sokkal rosszabb minőségű a lejátszás.


Vagy akár más megoldást miért nem találnak ki? Pl. Lehetne minden asztalon füles is vagy akár csak hangszóró minden padon....


Esküszöm 80 százalékban angolul nézek tévét és nem bírtam megérteni a magnót a recsegestol. Plusz nem is közel ültem...


2015. máj. 8. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

"Szerintem már alig van gimnázium az országban, ahol ne lenne digitális tábla" - akkor igen csak el vagy tájolva. Ráadásul ahol csak egy van, az nem elég, mert legalább két teremben folyhat az érettségi.

A nyelvi laborok pedig idejét múltak, és senki nem fogja fenntartani őket csak azért, hogy évente egyszer használják.

Jó minőségű CD-lejátszókat viszont mindig szívesen fogadunk, de nem hiszem, hogy a fizetésünket kellene ráköltenünk.

2015. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jóval könnyebb lenne az anyag előzetes megszerzése, kiszivárogtatása, ha alapvetően számítógépen kellene tárolni/hozzáférni a lejátszáskor.
2015. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán van ahol használnak. Ismerek olyan középsulit, ahol az okostáblák hangszórója szólt, a lemez a táblához kötött laptopról ment. Tadám!
2015. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kell ám nekem esni!
2015. máj. 8. 19:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként Köszönöm a válaszokat
2015. máj. 8. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!