Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az XX....

Mi a véleményetek az XX. Kerületi Nagy László Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a legjobb iskola, de én se vagyok egy kitűnő tanuló. Az átlagom 3,4. Az emelt humán tagozatra fogok járni.

Kíváncsi lennék akármilyen véleményre, amit erről az iskoláról tudok!



2015. máj. 10. 12:34
 1/8 anonim válasza:
Engem is oda vettek fel.
2015. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ide járok már 11. éve (általános iskola + intenzív angol). Én szeretem ezt az iskolát, szerintem a közösség is elég jó, a tanárok is jók (persze mindig van kivétel), kezdik felújítani, korszerűsíteni is, szóval egyre jobb lesz.
2015. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És téged melyik tagozatra vettek fel?

Engem a Kiemelt Humán tagozatra.

2015. máj. 16. 15:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2015. máj. 16. 15:12
 5/8 anonim válasza:
Én tíz évig jártam a Nagy Laciba. Amikor odamentem Dél Pest legjobb sulijának számított. Aztán szépen lassan leromlott a színvonal... Nekem szerencsére nagyon jó osztályom volt. Többségében a tanáraink is jók voltak. Igaz, hogy volt pár kiváló tanár, aki elment más suliba, de azért volt aki megmaradt. Én jó pár éve végeztem, azóta történt egy igazgató váltás. Szóval lehet, hogy most megint felfelé ível. Én mindennel együtt nagyon szerettem oda járni.
2015. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Humán tagozat.
2015. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor osztálytársak leszünk :)
2015. jún. 25. 19:51
 8/8 E.Kriszta válasza:

Sziasztok!

Akik ide járnak, tudnának infót adni a humán tagozat felvételijéről!

Nagyon szépen köszönöm!

2016. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!