Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki szerdán...

Van itt olyan, aki szerdán emelt bioszt ír? Ti még mit néztek át az utolsó napokban? Csak én parázok tőle nagyon?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én szerintem az embertan é a biokémia a legnehezebb szóval azt érdemes átnézni,ökológia inkább szóbelire kell,genetikát vagy megértetted vagy nem,növénytant is érdemes olvasgatni
2015. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amit nem tudsz:D én közepet írok kicsit parázok

esszé igazából neked bármiből lehet, de általában ökológia/növénytan és embertan van. ezeket mindenképpen nézd át.

2015. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hogy ment? :) ma voltam én is
2015. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2# vagyok

nekem szerencsére egész jól ment. közép: 85%körül számítok.egy feladat nem ment, ott 7 pontot vesztettem a javítókulcs alapján. de a többi nagyon jól ment, sokat segített az amiket utolsó napokban néztem még át. nektek?

2015. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!