Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kell tennem, ha a napokban...

Mit kell tennem, ha a napokban át akarok iratkozni egy másik, nem körzetben lévő általános iskolába? Olvass lejjebb ↓

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok, a jegyeim között egyestől ötösig mindenféle van. Sose volt még beírásom, csak dicséretem.

2015. ápr. 18. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Be kell menned a jelenlegi intézményed igazgatójához (szülővel, mivel feltételezem nem vagy még 18 éves), és ki kell iratkozni (célszerűbb lenne ezt nyáron megtenni). Majd (vagy inkább előtte) a kívánt intéznybe bemenni, hogy fel tudnak-e venni (ide valószínűleg kell egy ellenőrző+bizonyítvány+ valami jó ok hogy miért jössz el, esetleg fogalmazás formájában).


Szerintem várj ezzel nyárig. Miért akarsz egyébként elmenni onnan?

2015. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!