Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Trefort Ágoston kéttannyelvű...

A Trefort Ágoston kéttannyelvű fővárosi gyakorló szakközépiskola milyen?

Figyelt kérdés

Megéri oda menni?

Milyenek a tanárok és a diákok?

Milyen maga az iskola, és az oktatás?

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. máj. 13. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Fos
2016. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jó ?
2016. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem jó. Jó osztályok vannak, bár attól függ. Az én osztályom maga az áldás. Összesen 24-en vagyunk lányok. Némelyik tanártól a hideg ráz, de többségében jók. Az angol tanárok csodásak.
2017. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3: Hogy jók az angol tanárok? Egri Zsuzsa mint jó tanár? Gondold át újra.


Egyébként igen egy színvonaltalan foshalmaz. És nem azért mondom, mert kibuktam, sőt 4-es átlagon van. De az oktatás színvonala nagyon alacsony. Én informatikán vagyok, a "szakmai" programozás elmélet órán kivetítik a programkódot az interaktív táblára, lemásolod, és bemagolod. Alig magyaráz, az is teljesíti akinek fingja nincs az egészről (bemagolással, de inkább puskázással), akit meg tényleg érdekel, így nem tudja megtanulni, hogy nincs érthetően elmagyarázva. Ez nem tanítás. Dettó ugyanez van a hálózat elmélettel, csak ott nehezebb "szakszöveget" kell leírni mint a gép, de örülsz ha le tudod írni, nemhogy figyelni még a tanár magyarázatára. A tanárok gyakran cserélődnek. Már 13 matektanárom volt 3 év alatt. Az osztályról meg még nem is beszéltem. Csak a 2-esre hajt szinte mindenki, sz@rnak az egészbe, és aki figyelne azt se hagyják. Némelyik tanár nem tud fegyelmezni, hát ott olyan hangzavar van mint egy koncerten. Vannak tanárok, akik élvezik, hogy beleköthetnek a tanulókba, az osztály viselkedése meg még fokozza ezt. Némelyik teremtől hányhatnékom van, a plafonon rohadt narancs, undorító a mocsok mindenhol (még reggel, takarítás után is, amikor tisztának kéne lennie). Szóval aki azt tervezi, hogy idejön, inkább ne tegye! Kerülje el messziről ezt az "iskolának" hívott putrit.

2017. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

#4!


Sajnálom, hogy ezt gondolod, de a te véleményed is vélemény, én elfogadom. ;) Én átgondoltam azt, amit írtam. Egy-két tanártól eltekintve szerintünk jó az iskola, és mi tudunk haladni. Nálunk senki se stréber, egyszerűen sok múlik az osztályon is, a közösségen. Több mint nyolcan fognak ezen a területen továbbtanulni, szóval a gond nem az iskolától kezdődik. Abba is gondolj bele, hogy az iskolának azért nincs normális felszereltsége, mert a fenntartó is csak most fog küldeni dolgokat. Jövőre már új dolgok várnak rátok. ;)

2017. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én már végeztem, de életem legnagyobb hibája, hogy nem hagytam ott már az első év után.

Bárki aki rátalál erre a kérdésre, és a sulin gondolkozik: MENEKÜLJ

4-nek tökéletesen igaza van mindenben, a putri a legmegfelelőbb szó rá. A suli vezetősége szétlopja magát, csekkeket adnak oda minden évben, amit "kötelezően be kell fizetni", amihez amúgy semmi joguk nincs, az ofő megalázza a diákokat, akik nem fizetik be, és valószínűleg a suli igazgatójának a számláján landol a pénz nagy része (akinek a fejéről süt a sunyiság, gerinctelenség, rafináltság).

Tanárok nem tanítanak, az állat társaságtól aki ide jár nem is tudnak. Pont leszarják, hogy az érettségid, ezáltal a felvételid, ÉLETED függ ettől az egész szarságtól. Történelemből 4 évig kb. évszámos röpdogákat írtunk, ÉVSZÁMOKAT MAGOLTUNK, semmi köze nem volt az érettségi struktúrájának szinte egyik oktató által alkalmazott számonkéréseknek sem. Emelt infot pár hónap után mindenki leadta, mert senki sem értette miről beszél a tanár.

A társaság meg tele van elmebeteggel, az, hogy narancsot ba**nak a plafonra még enyhébb eset, a mentális zavarodottságukat és rossz családi hátterüket itt élik ki dühöngésben, törésben-zúzásban, a vegzálás a diákok közt 200%-on pörög, ezzel tisztában van a suli vezetősége is, de hidegen hagyja őket. Volt aki bedrogozva járt be, a suli körül hemzsegnek a kispesti drogdílerek, a kapu is azért lett lecserélve anno mert be is járkáltak.

2020. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Xd az én egyik osztálytársam kezdte a zöldségek plafonra való dobálását ott voltam láttam az első uborka ami fent volt a plafonon ő tette. Ettől függetlenül lehet ott tanulni nekem is sikerült szakmát is szerezni és egyetemen is nehezen de meg tudtam állni a helyemet. Szólva igen csak akkor menj oda ha nagyon okos vagy magas fokú önállóságod van mert ezekben az esetekben jól fogod érezni magad és nem kínoznak halálra. xd arra ott lesz majd az egyetem és a meló. Én azt mondom hogy persze nem tökéletes és tényleg nagy tud lenni a zaj meg undi a plafon de itt legalább ne kell attól rettegni hogy majd rossz lesz a hangulat.
2022. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!