Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg az egyetemi évek a...

Tényleg az egyetemi évek a legjobbak az ember életében? Haverok, buli, csajok, pia ahogy mesélik?

Figyelt kérdés
Koleszba önálló élet minden
2015. máj. 13. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szaktól függ.
2015. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

persze meg lehet próbálni mondjuk egy ÁOK-n FOK-on vagy GYTK-n és akár a képzési idő kétszeresét is eltöltheted egyetemen, olyan 10 év kb :D

viccel félretéve, vannak olyan szakok amelyek nem igényelnek túl sok magolást, vagy éppen kevesebb órád van, és igen akkor lehet, sőt egyetem alatt kell is, csak nem minden karon u.a. az egyensúly!

2015. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha tényleg haverok, buli, csajok meg pia van, akkor diploma nincs. Tanulni kell, néhanapján hajnalig is. Akkor jársz a legjobban, ha év közben tanulsz, és vizsgaidőszakban hátra tudsz dőlni kicsit. Amúgy tényleg király, csak meg kell küzdeni, ha komolyan veszed :D
2015. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig ez életem legnehezebb szakasza. Fel kellett nőni, megszokni a rohanós-folyamatosan valamit csinálós életvitelt, elfelejteni a szabadidőt. Pedig nem is vagyok a top nehéz szakok valamelyikén, de itt is tanulni kell, ha az ember el akar érni valamit vele. Párommal másfél hetente tudunk találkozni 1 éjszakára, ő is egyetemre jár, és összeegyeztethetetlen a beosztásunk. Ezen kívül dolgozom, heti 1-2 napot, mert hát muszáj. Haverok az annyi, hogy a neten beszélünk néhanapján, de senki sem ér rá amúgy, max. 3-4 havonta egy-egy összeülésre, bulikra nem járok, mert az a tanulás, a kipihentség és a pénztárca rovására menne.
2015. máj. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nekem az volt :)

Haverok, buli, piálás, aztán első és második félév végén szinte mindenből megbuktam, és végül is ott kellett hagynom a sulit :)

Az egyetemhez egyszerűen tényleg fel kell nőni... Most, hogy másodjára fogok nekifutni, inkább megfordítom a fontossági sorrendet, mivel szeretnék diplomát, esetleg még ösztöndíjat is: először csináljam meg a beadandókat, tanuljak a vizsgákra, és csak aztán menjek inni :D

2015. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!