Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékszik valaki, hogy a...

Emlékszik valaki, hogy a francia 'Egyszer volt. ' rajzfilmsorozat melyik részében mutatták be ahogy egy frissen összeházasodott pár a falu közepén szerelmeskedett?

Figyelt kérdés

Állva, mindössze egy pokrócot maguk köré csavarva, nem igazán elrejtve a falu többi lakosa elől, és szinte biztos vagyok benne, hogy a kis vörös, mindig gonosz szereplő még kukkolta is őket!

Azt hiszem egy törzsi közösségben volt, vagy az 'Egyszer volt az ember' vagy az 'Egyszer volt Amerika' sorozatban, de nekem a pontos rész kell.



2015. ápr. 11. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem ilyesmire pedig, minden részt láttam. :) Az egyszer volt elején viszont, még mikor félig majmok, akkor látszik a cici :))) Meg a neandervölgyi-eknél is :) De ha rájössz, várom én is hogy melyik rész :)
2015. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!