Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ország "legjobb" szakközepé...

Az ország "legjobb" szakközepéből mennyi esélyem van átmenni egy gimnáziumba? 16/f

Figyelt kérdés
10.-es vagyok és szeretnék 11.-be már egy gimnáziumba járni. Viszont nem akarok nagyon rossz iskolába menni. Nem vagyok a legjobb tanulók közt, rossz se vagyok, inkább átlagos mindenből. Félévkor 4-es volt az átlagom. Csak angolul beszélek. Budapesti vagyok. Mennyi esélyem lehet?
2010. febr. 24. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed, de egy jó szakközépből minek akarsz gimibe menni?
2010. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik az ország legjobb szakközepe? Egyébként az erős gimikbe 4es átlaggal nem fognak felvenni, de egy közepesbe szerintem simán. Viszont arra készülj, hogy különbözeti vizsgát is kérhetnek.
2010. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem érzem jól magam és nincsenek barátaim és ennyit nem ér meg nekem, hogy a legszebb éveimet elszúrjam. Diploma nélkül amúgy se lehet elhelyezkedni, akkor meg mindegy hova járok most. Hát biológia, kémia, földrajz azok egy éves tantárgyak, szóval ezért lehet nehéz.
2010. febr. 24. 18:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a PTTT.
2010. febr. 24. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ melyik gimibe akarsz menni.

Amúgy az ország legjobb szakközepe Debrecenben van.

2010. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!