Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tragédia, hogy az ország...

Nem tragédia, hogy az ország legjobb egyetemeire ilyen síkhülyék járnak?

2010. okt. 22. 20:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ,hogy honnan közelíted meg a dolgot.

Kérdezz egy bölcsészt a szakjának megfelelő kérdésről.Órákat fog róla mesélni.

2010. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
jó hát tudjátok menyire igazak ezek a videó montázsok, azokat nem teszik bele akik tudták...ha neked is odaszegeznek egy kérdést menet közben nem biztos hogy végig tudod gondolni, míg ha dolgozatban kérdezik biztos megtudod válaszolni
2010. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Ez olyan mint, hogy a Harvard ontja magából a zseniket és az őrülteket..
2010. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 UM4 válasza:
valószínűleg nem sejtjük hogy az összlakosság milyen nagy hányada mennyire ostoba. bár ha még az amcsiknál is többet tv-zik valaki nem nehéz tompának maradni akkor sem ha az iskolák mindent megtesznek...
2010. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Silber ***** válasza:
61%
20:41: Ez valóban így is van, nem mindenkit vágnak be, akik helyesen válaszolnak. DE EZ ALAPMŰVELTSÉG. Alapműveltség a középiskolások, nemhogy a felsőoktatásban résztvevők számára. Az érettségi letételével elvileg érettnek kell lenniük, ami azt bizonyítja, hogy elsajátította az addigi tananyagokat, mégha nem is a kedvence volt. Én mérnöki karos vagyok, mégis megtanultam a nyelvtani szabályokat...
2010. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%

"Attól függ,hogy honnan közelíted meg a dolgot.

Kérdezz egy bölcsészt a szakjának megfelelő kérdésről.Órákat fog róla mesélni."


Általános iskolás alaptananyag! Aki ezt nem tudja az gyenge tanuló volt nincs keresnivalója az egyetemeken.Az nem igaz hogy bölcsésznek jó lesz!És itt nem az a baj hogy nem tudták, mert ha én nem tudok valamit megmondom ezt nem tudom, a leendő bölcsészek annyira nem voltak bölcsek hogy találgattak és válogatott hülyeségeket mondtak többségben.Én kémikus vagyok, az iszapkatasztrófával kapcsolatban nyilatkozó emberek köztük az MTA képviselője is válogatott baromságokat mondtak olyanokat amiket egy 8.osztályos gyereknek tudnia kellene, tehát nem a bölcsészekkel van baj hanem másik szakokkal is. Az igazsághoz hozzátartozik hogy a kémia oktatás csőd mert elvont elméleti dolgokat sulykolnak ahelyett hogy gyakorlati kémiát tanítanának amit a mindennapokban az emberek használni tudnának akár a háztartásban is.

2010. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
jó érettségi, az nem mindenhol olyan ám mint kéne lennie, egyetemista évfolyamtársaimtól hallom hogy alig tanultak érettségire ki se dolgoztak semmit nem feleltek tételekből valaki azt se tudta hogy vannak nyelvtan tételek csak a vizsgán mondták neki hogy húzzon olyat is, meg egyébként is tudod hogy működik a diák agya ami érdekli megjegyzi de hogy kosztolányi dezső hol született és mit írt törlődik érettségi után főleg egy mérnöknek
2010. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, hogy azt pl. mindenkinek illene tudnia, hogy milyen feszültségű az elektromos hálózat. Ehhez nem kell sem fizikusnak, sem villamosmérnöknek lenni. És lám, ez se megy: http://www.youtube.com/watch?v=Q9bfhPmwbYM&feature=related
2010. okt. 23. 00:08
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

Bocsasd meg nekik, hisz bolcseszek.(:


Biztos izgultak, ha valaki hirtelen az utcan leszolitana, hogy hogyan kell derivalni, valoszinuleg en is csak habognek, pedig mat.szakos vagyok es ez amugy is kozepiskolai anyag. Csupan, az ember nem szokta meg, hogy kerdezgetik ot idegenek...

Na, nem vedem tovabb oket.

2010. okt. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
nem csak a bölcsészek nem tudták..
2010. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!