Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kispesti Károlyi Mihály...

Kispesti Károlyi Mihály Gimiben milyen a békatábor? Érdemes elmenni? Nagyon szívatós? Milyen feladatok szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm :)

2015. máj. 15. 20:10
 1/6 daisy26 válasza:
NAgyon jó a békatábor és érdemes elmenni mert ott ismerkedsz meg mindenkivel.És mivel csak szeptemberbe fogod megtudni kikkel leszel ezért mindenkivel barátkozni kell.Az ifikkel vizsázni kell mert szivatnak szóval ne szólj vissza nekik.Mi nagyon sokat túráztunk és(el is tévedtünk)de így nagyon összetartottunk és bíztattuk egymást.Nekünk két szivatóestvolt és csoportokban kellett menni az állomásokra.Nagyon sokat nevettünk és tényleg menj el mert életreszóló élmény! :)
2015. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szia! A károlyiba járok és tavaly voltam békatáborban.:) (idén azaz a te békatáborodban leszek ifi) Szerintem, amit tudnod kell, hogy mindenképpen érdemes elmenned, én tavaly nagyon élveztem hiszen nagyon sok baratságra szert tehetsz és nincsen klikkesedés, ami szerintem nagyon fontos egy iskola életében. Tavaly csoporokra voltunk beosztva és csoportok között tartottak napi szinten kisebb versenyeket, amit a tábor végén megnyerhettek, ha elég ügyesek vagytok. A másik kérdésedre a válasz, hogy szivatós-e, hát ha nem tudsz viselkedni és olyan ifihez kerülsz, akkor sokszor fogsz ügetni, én személyesen egyszer sem ügettem mégis megkaptam, hogy ha továbbra is nagy lesz a szám fogok.:D Két esténk volt, amikor ilyen szivatós éjszaka volt, de nem mondanám őket olyan nagyon nehéz, szinte már kellemetlennek érezhető feladatoknak, ha benne vagy és részt veszel minden programban, akkor tutira jól fogod magadat érezni. Ezen felül néhány nap elmentünk kirándulni is, ahol eltévedtünk párszor, de ez már tipikusnak nevezhető.:D ha bármilyen más kérdésed lenne nyugodtan írj privátban és bármire válaszolok, vagy megkeressük egymást Facebook-on!:)
2015. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat^^
2015. máj. 21. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak valahol képek, videók? Mi az, hogy sokat ügetni? Lovas tábor is volt?
2015. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak..bár a kérdésre is választ adok vele valamennyire.

Facebookon keresd meg azt h "Békatábor" és ott vannak képek.

Az ügetés pedig ló nélkül történik:D békaügetés, szóval guggolva ugrándozol, mint egy béka. Fárasztó :D

2015. szept. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát megkerestem, de csak csoportképek vannak.
2017. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!