Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károlyi Mihály Magyar-Spanyo...

Don't try so hard kérdése:

A Károlyi Mihály Magyar-Spanyol gimiben milyen a békatábor? Nagyon szivatós? Aki volt, hogy érezte magát?

Figyelt kérdés
jövőre oda fogok járni, és hamarost dönteni kellene a témában. nem tudom, hogy menjek-e. mire lehet számítani?

2014. ápr. 28. 17:35
 1/2 anonim válasza:
Szia, hát lehet, hogy már kicsit későn írok, de én most vagyok 9KNY-es és igazából a szállás nem nagyon tetszett, az ifikkel meg vigyázz, hogy beszélsz vagy megszivatnak (na ezek a szivatások elég gázak szoktak lenni), egyébként csoportokban kell majd feladatokat csinálnotok a szivatások is csoportokban lesznek,ha szerencséd van egyszer sem szivatnak meg, ha kevésbé akkor sokszor, de ezek nem gáz feladatok. Szerintem érdemes elmenni, mert nagyon sok emberrel (tanulók+egy-két tanár) itt ismerkedsz meg és nagyon jó a hangulat, én a bemutatkozástól is nagyon féltem (aminek egyébként tényleg valami normális dolognak kell lenni-e, mert szavaznak, és ha komolyan veszed akkor úgyis oké, ha nem akkor feladatot kapsz, ami megint gázabb :D)de igazából mindenki nagyon aranyos volt igazából mindenki az énekes/táncos/zenés produkciókat fogadta a legszívesebben, de a verssel se volt semmi probléma, szerintem mindenképpen menj el :))
2014. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon szépen köszönöm!!

Még nem késő, és amúgy is úgy gondoltam, hogy megyek :)

Kíváncsi vagyok, de ahogy magamat ismerem, biztos tetszeni fog :D

2014. máj. 19. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!