Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Táncsics Mihály Szakközépiskol...

Táncsics Mihály Szakközépiskola (Veszprém). Vélemények?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 18:50
 1/6 anonim válasza:

Elméletileg a város leggyengébb iskolája.

Nem sokat tudok róla, inkább a rendészetiről hallottam.

Előny: közel van a pályaudvar, nem szakadsz meg a tanulástól. :)

2015. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj ha oda akarsz menni, de borzasztó. Tőlünk csak az ment oda akinek már hetedikben a nevére kettest adtak, hogy ne bukjon meg. Én messze kerülném a helyedben.
2015. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
HÚÚ MEKKORA BUNKÓK VANNAK ITT :D Hallani mindent lehet srácok! Másrészt nem a legrosszabb iskolája sem Veszprémbe se máshol. Tudnék mondani olyan iskolákat akik még mindig jóval lejjebb vannak. És ilyet ne mondjatok,MERT EGYRÉSZT NEM TUDJÁTOK MÁSRÉSZT PEDIG NEM IS GYENGE.
2015. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Légyszíves mondj pár iskolát Veszprém megyében ami gyengébb mint a Táncsics (akár üzenetben is küldheted), tényleg kíváncsi vagyok melyek ezek.
2015. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Írtam üzit :) De itt is írhattam volna na mindegy :D
2015. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Veszprémnek 2 legalja szakközép sulija van. Az a Séf és a Jendrassik
2017. aug. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!