Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veres pálné gimit ajánlanátok?

Veres pálné gimit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
idén 4.7 lesz az átlagom, jövő félévben szeretnék javítani, nem egy nagyon nehéz gimnáziumot keresek ahol vért kell izzadni(pl fazekas, eötvös), szerintetek jó lenne a VPG? (hasonlót is ajánlhattok)

2015. máj. 18. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ha tényleg nem egy Fazekast, vagy Eötvöst keresel, akkor jó a Veres Pálné :)

Bár én személy szerint nem ajánlanám. Nagyon beképzeltek a tanárok, mert nagy, elit neve van a sulinak. Szétszívattak a humán szóbelin, mindenbe belekötöttek (de tényleg). Éppen, hogy csak behívtak, mert 126 pontom volt (a fizikáért is levontak egy pontot, mert 4-es voltam 7.-ben).


Esetleg még a Berzsenyit tudnám ajánlani, vagy a Könyvest.

2015. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Madách Gimi,

Deák Téri Evangélikus Gimi

2015. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindegy a kerület?
2015. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

A VPG-t kerüld el!

Velem is nagyon szemetek voltak a szóbelin, szerintem túl sokat képzelnek magukról. Egyáltalán nem olyan jó a suli, ahogy ők gondolják.

2015. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Én ajánlom, jó suli, jó hangulat, a tanárok nem beképzeltek.

A nyelvoktatás a gyenge pontja szerintem

2015. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem igenis jó iskola, és a tanárok nem beképzeltek, nem tudom, hogy te kit fogtál ki a szóbelin...:)

Jó a közösség, a hangulat, és azt veszem észre, hogy itt még az is találhat magának barátokat, akinek korábban nem voltak. Nekem is nagyon sok lett!

Én nyeken vagyok, a nyelvoktatás meg pont, hogy nagyon jó

Én ajánlom!

2015. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

én ajánlom a VPG-t mert tavaly nekem is 4.7es atlagom volt(8.os vagyok) irtam egy 89 pontos felvetelit es jovore oda fogok jarni.....a szobelin kedvesek voltak, nem szivatattak szet mint a Madachban

en szemely szerint ajanlom neked a VPG-t mert meg oda se jarok de mar most ismerem osztalytarsaimat, nagyon kedvesek, de nem csak ok hanem a felsobb evfolyamba jarok is :)a tanarok jofejek, az en ofom pl. golyakirandulason ugy mutatott be h "a csodaalaatos 9.ny!!"

ui.: bocsi h nem irtam ekezeteket telorol vagyok

2015. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

hú, elég vegyes véleménnyel vagytok róla:D de hát kinek a pap, kinek a papné..

2015. szept. 6. 10:17
 9/10 anonim válasza:
Sziasztok, a VPG-ben milyen osztályok indultak tavaly/ indulnak idén? Nagyon megközönném ha segítenétek mert a honlapról nem igazán tudok eligazodni. Előre is köszi :)
2015. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
humán, reál, nyek, 6 osztályos, és általános tagozat (bár azt nem indítanak minden évben.)
2015. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!