Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok valami nagyon...

Ajánlanátok valami nagyon véres ijesztő könyvet, aminek a sajátos hangulata magával ragad? Azok is nagyon jók, amiben kínoznak brutálisan de elmegyógyintézeteset vagy valami pszicho-t is szívesen olvasnék.

Figyelt kérdés
Amíg a kedvenc könyveim folyatására várok, addig valami jót szeretnék olvasni. Pl.: elmebeteges, kínzós, gyilkolós, elvont, drámai stb. A hívj be!-t meg a Stephen King regényeket ismerem. (ezeket szokták ajánlani először) Valami Csitt, Csitt stílusú is bejönne. Előre is köszönöm! :)

2012. aug. 7. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
én is ilyeneket keresek.
2012. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Battle Royale :D
2012. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Darren Shan Démonkönyvei, bár nem túl ijesztőek, de eléggé morbid könyvek, én imádom őket.

Egyébként, a Hívj be! milyen? Már rég olvasni akartam, de mindig lecsúszott a listámról.

2012. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én olvastam a Hívj be!-t jó volt,de szerintem nem annyira nagy szám.
2012. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak ilyen bizarr könyvek, szemezgess!

2012. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bram Stoker: Drakula gróf válogatott rémtettei


Ez az eredeti Drakula regény, én nagyon élveztem.

2012. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) A Hívj be különben elég jó de nekem nem jön be az a hangulat, ha durvára vágysz akkor szuper :D
2012. aug. 16. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Stephen King Csipkerózsikák c. könyvét nagyon ajánlom! Imdom azt a könyvet!!!
2022. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!