Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Komplex szakmai vizsgán 1...

Komplex szakmai vizsgán 1 bukás viszi az egész vizsgát?

Figyelt kérdés

már nagyon felidegeltek a tanárok ebben az ügyben. egyik tanár azt mondja, hogy ha mondjuk az írásbeli még nem sikerül, de a gyakorlati és a szóbeli sikerül, akkor azokból nem kell majd újra vizsgázni, egy másik tanár pedig azt mondja, hogy ha az írásbeli nem sikerül, akkor teljesen mind1, elmegyek-e a többire, azokat is újra kell majd csinálni, és végül egy harmadik tanár azt mondta, hogy az írásbeli és a szóbeli együtt van, mint elméleti vizsgarész, és a gyakorlati van külön, így tehát ha az írásbeli nincs 51%, akkor még a szóbelivel lehetne javítani.


neten nem találok semmi információt...vicc ez az oktatás tényleg. én arra tippelek, hogy 1 bukás viszi az egészet...hiszen hát az első verziónál pont ebben különbözik a komplex a régi, modulos rendszertől...de hátha valaki jobban tudja.



2015. máj. 18. 18:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekünk ma mondták, hogy az egészet újra kell, tehát azt is ami sikerült! Ez hihetetlen azért... Már miért kell újra írnunk valamit amit már egyszer 4-este írtunk?
2015. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hát na igen, meg ennél már tényleg csak az az elkeserítőbb, amikor az egyik ezt mondja, a másik meg azt, hogy nem kell újraírni a sikerest...:D
2015. máj. 22. 14:15
 13/18 anonim ***** válasza:
Na ja.. de ez nekem felfoghatatlan :D Nektek hogy van? Neked sikerültek a vizsgáid? :)
2015. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

írásbeli az nem. gyakorlatiról még nem tudok, de az szerintem mind2 4-5ös lesz. szóbeli meg június 3 lenne.

állítólag az írásbelik még nincsenek hitelesítve vagy mit mondott...dehát szerintem akkoris szólniuk kellene, hogy hát ne is gyertek tovább, mert úgyis újra kellene a többiből is vizsgázni...:D mondjuk ez azért tényleg elég kontrasztosan mutatja a felkészítésünket, hogy a gyakorlati mindenkinek sikerül, az írásbeli meg senkinek...:D látszik, a rendszerben a hiba...meg hát ahogy itt látom, nem egyedülálló ez az eredmény. :D

2015. máj. 22. 17:23
 15/18 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyakorlat volt a nehéz, szinte azon bukott el mindenki, de az írásbeli egyik része is, utólag kiderült, hogy hibás, a gyakorlat meg nem ennek a tudásnak megfelelő :D Gyönyörű az oktatás, az biztos :D Egyébként nekünk a szóbelink előtt 3 nappal szóltak, hogy ja, mégse mehettek..
2015. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nekem megvan a szóbeli is. októberben csak az írásbelit kell megismételni. suli megpróbálta menteni, de nszfi nem volt hajlandó semmit se csinálni...ezek szerint normális, ha országos szinten bukik 99%, és a gyakorlati meg szóbeli vizsgán meg 4-5-ösök születnek...:D
2015. jún. 6. 21:19
 17/18 anonim ***** válasza:
szép.. :D de nektek legalább lehetett szóbelizni, nekünk még azt se! Sőt azt is újra kell írnunk ami sikerült. nevetséges :)
2015. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem most lesz a szóbeli vizsgám, de nem hiszem hogy meglesz. Az írásbelin és a gyakorlatin már átmentem (hál'istennek). Ha megbukok a szóbelin, újra kell csinálnom az írásbelit és a gyakorlati részt is? Sajnos nekem is össze vissza mondanak mindent..

2020. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!