Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eltudnám intézni a suli...

Eltudnám intézni a suli váltást egyedül?

Figyelt kérdés

Egy olyan gimibe jöttem, ahova egyáltalán nem akartam. Leginkább amiatt, mert sok régi osztálytáram jött ide, az emberek, meg amúgy sem, semmi kedvem nem volt idejönni.

Egyfolytában mondom szüleimnek, hogy nekem ez így rossz, és el akarok menni, de nem értik meg, azt mondják csak ügyet csinálok, és nem válthatok sulit.

Aztán ha látják rajtam, hogy nem így van, akkor jönnek a tanárommal, hogy milyen jó stbtb...

Pedi ha átmennék másik suliba ott is ugyanolyan jó tanárom lehetne, ez már suli függő...

Szóval, szerintetek egyedül, szülő nélkül el tudom intézni?

Hogyan?

Köszönöm előre is

15L



2015. máj. 19. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
kiskorú vagy, minden téged érintő ügyben a szüleid járnak el helyetted.
2015. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Ahogyan az előttem író is mondta, egyedül nem intézheted el.Mivel kiskorú vagy. Nekem is hasonló problémám van, mint neked. Ha gondolod írj. Privátban tudnék segíteni. 15L vagyok.
2015. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!