Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE BTK-n tanulók! Napi hány...

ELTE BTK-n tanulók! Napi hány órát töltetek tanulással?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért nagyon nem mindegy, milyen szakról van szó. Kicsit pontosítanál, mire vagy kíváncsi?
2015. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Aha, persze. :)


Inkabb a nem nyelvszakokra vagyok kivancsi: tortenelem, szabad bolcseszeti specializaciok: foleg esztetika, filozofia es muveszettortenet.

2015. máj. 20. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:

ismerek btk-sokat

nem sokat tanulnak év közben, vizsgaidőszakban hozható szakok ezek többnyire

2015. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
BTK meg a tanulás... ezek ellentétes fogalmak egymással. Ráadásul pont kiválasztottad a legértelmetlenebb ingyenélő szakokat.
2015. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magyar szakos vagyok. Félév közben nem tanulok, hanem írok beadandókat, illetve a szemináriumokra (gyakorlati tárgyak) feladatokat oldunk meg, ott adnak fel következő órára dolgokat: tanulmányt kell olvasni, valami gyűjtést végezni, de volt olyan órám is, ahol céget alapítottunk (fiktív módon) és felépítettünk hozzá mindenfélét, amit a valóságban. Félév közben kiselőadást tartunk a szemináriumokon, felkészülsz rá, amikor te jössz, de zh-t általában az utolsó héten írunk. Egy-két tanár több zh-t is írat, olyankor persze arra is tanulok. Ami általános, és nem aktuális alkalomtól függ: félév közben olvasunk. 1 tantárgynak nagyjából 2-3 oldal a címlistája, egy félévben úgy 10 tantárgy van. Ezeket olvassuk félév közben. Hogy hány órát, azt nem tudom. Olvasok a buszon, a héven, otthon, az orvosi váróteremben, de otthon néha jobb, mert ugye vázlatot kell készíteni. Ugyanis a vizsgák úgy vannak nagyon sokszor, hogy beugró van, ilyen pár oldalas teszt művekből vett részletekkel, és ha nem ismered fel az adott műből kivett részletet, legyen regény vagy vers, nem mehetsz vizsgázni. Ezért érdemes akkor olvasni, amikor tudsz jegyzetelni is, minimális dolgokat persze, mert azért a fontos motívumokra kérdeznek rá, annyira nem szemetek, hogy azt kérdezzék, milyen színű volt a zoknija valakinek. Nem tudom, erre voltál-e kíváncsi.
2015. jún. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
persze sok dolog csak könyvtárban van, és nem lehet kivenni
2015. jún. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!