Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy van pontosan ez a kötelez...

Hogy van pontosan ez a kötelező 15 kredit/félév a főiskolán?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, ha valaki nem teljesít egy félévet a fősulin (a NYME-AK-ra járok) akkor kirúgják, és vissza kell fizetnie az eddigi képzés árát.


De valaki meg azt mondja, hogy egy ÉVEN belül kell meglennie a 30 kreditnek, az mindegy, hogy ebből melyik félévben mennyi teljesül.


Melyik az igaz?



2015. máj. 21. 13:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Az elején elírtam, úgy értettem, hogy "ha valaki nem teljesít 15 kreditet egy félévben".
2015. máj. 21. 13:16
 2/5 anonim ***** válasza:
mindegy, de kereszten úgy se lesz annyi tárgyad
2015. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem, kifejtenéd bővebben?
2015. máj. 21. 14:45
 4/5 anonim válasza:
Nem fognak kirúgni, csak áttesznek önköltségesre. Nálunk így van (meg általában máshol is), meg az is, hogyha az adott tárgy 3. tárgyfelvételénél is megbuksz, akkor mehetsz istenhírével :/
2015. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 vizsgaalaklomról tudok, a pót-pót lehetőségek miatt lehet esetleg 3 alkalom
2015. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!