Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagy gond ha nem tudok program...

Nagy gond ha nem tudok programozni mérnök infó szak előtt BME-n?

Figyelt kérdés
A matek és a fizika megy. A ponthatár fölött leszek nagyjából 100 ponttal, csak attól félek hogy programozási alapok nélkül gondom lesz az egyetemen.
2015. máj. 24. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Első félévben már van infó labor, ahol jól megfognak szorongatni. Nem azért mert nehéz, de közben még maxon nyomják a fizikát és a matekot.
2015. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jobb döntés lenne a villamosmérnök? (az érdeklődés mindkét szak iránt megvan:D)
2015. máj. 24. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
hát szerintem az egész BME nem ér annyit amennyit szórakozni kell vele
2015. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a párom most másodéves mérnökinfón, neki sem volt semmilyen programozás alapja. Az biztos, hogy bizonyos szinten hátrányban leszel azokhoz képest, akik számára nem idegen a dolog, viszont ha megvan benned az érdeklődés és a szorgalom, működhet a dolog. A szak elég kemény, rengeteg tanulás és önszorgalom kell hozzá. A programozás meg kifejezetten olyan, hogy magadtól is utána kell járnod, fejlesztened kell magad, mert nem elég az, amit megtanítanak.

2015. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Villanyon is van prog. Igazából annyi, hogy az első félévben sok szabadidőre ne számíts, nekem egy ~250-300 órát bele kellett ölnöm mire "megtanultam" programozni.
2015. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gépészkaron is van prog (3. félévben)

nyilván nem mérnökinfó szinten

2015. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!