Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi szükséges ahhoz, hogy...

Rafight kérdése:

Mi szükséges ahhoz, hogy felvételt nyerjek a Corvinus Egyetem Élelmiszermérnöki karára?

Figyelt kérdés
Konkrétan érdekelne, hogy milyen tanulmányi átlag, pontszám. A témában jártas személyektől bármilyen tanácsot, véleményt nagyon szívesen fogadok!

2015. máj. 25. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A felsőoktatási felvételi tájékoztatóból, a felvi.hu-ról és a kar saját honlapjáról tudsz ennek utánaolvasni.
2015. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A felvi.hu oldalon 70 pontot írnak, ami számomra teljesen érthetetlen.
2015. máj. 25. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
A tavalyi ponthatár 371 pont volt, a tavaly előtti 361, az azelőtti pedig 379. De ez is fenn van a felvi oldalán:) Felül a ponthatárok, rangsor cimkére kattintva megtalálod.
2015. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. máj. 25. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként én azt javaslom - még az internet előtti időszakban nőttem fel:) -, hogy holnap hívd fel a tanulmányi osztályt! És akkor élő egyenesben megválaszolják minden kérdésedet első kézből.:) Ha közel laknék, ráadásul személyesen mennék. A porta is (éjjel-nappali) megmondja akár most, mikor van nyitva a tanulmányi osztály.:)
2015. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! :) Ha bármi érdekelne a sulival, szakkal kapcsolatosan, nyugodtan írj rám, kérdezz. Élelmiszermérnöknek tanulok a Corvinuson, elsős gólya, de 1 év tapasztalattal rendelkezem, ezalatt sok mindent megtudtam, illetve a számodra elegendő információ nyújtást biztositani tudom, abban biztos vagyok! :)
2015. máj. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak egy megjegyzés: a mesterszakos képzés ponthatárait nézhetted véletlenül, ott a felvételi pontok 0-tól 100-ig terjednek. Próbáld újra és figyelj erre!
2015. máj. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!