Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elég lesz 340 pont BME közleke...

Elég lesz 340 pont BME közlekedésmérnöknek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 15:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
8-as látszik az inteligenciád ezért elég rendesen nem hinném,hogy üti az átlagot :) de mind1 inkább meg sem kérdezem hova jársz és mit tanulsz :D
2015. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
#11-nek: Nem tudom, hogy mi alapján vonsz le következtetéseket. Azt tudnám javasolni, hogy mondataidban tanuld meg a vesszőket megfelelően használni. Azt pedig, hogy mit tanulok, nem is szándékoztam leírni, hisz a kérdés kiírás sem erre vonatkozott.
2015. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Pedig meg anno 5-os lett a magyar erettsegim :D ha esetleg bolcsesz karos vagy majd talalkozunk a mekibe :D de inkabb tedd el magad :* senki nem kivancsi itt az ertelmetlen hulyesegekre amit irkalsz :) es legyszi kimelj meg minket,hogy valaszolsz :)
2015. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Na arra befizetek, hogy találkozunk a mekiben, max ha vmi. szendvicset kérnék ott, habár erre elég kevés esélyt látok.


Amúgy meg nem értem, milyen "hülyeségekről" beszélsz. Mikor választ írok ey-egy kérdéshez, végig szoktam olvasni az összes korábbit.


Ezúton viszont nem emlékszem rá, hogy írtál volna valami hasznosat a kérdéshez. Csak kritizálsz, de nem veszem magamra.

2015. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
Pedig írtam ;) ennyire figyeltéltél... és ha majd egy járműmérnöki diplomát le tudsz tenni az asztalra ahogy én,akkor dumálj.
2015. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Járműmérnökit nem tervezem letenni mostanában. Gépészmérnökként végeztem 15 éve.
2015. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%
Amennyi hülye jelentkezik manapság mérnöknek nem értem mi a francért kell a bölcsészeket szidni -_- Persze, mindkettőből lesz, aki nem talál munkát vagy kivágják az egyetemtől, de ez abszolút nem ettől függ. Nekem minden érettségim bőven 90% felett van, a két emeltem is, plusz vannak nyelvvizsgáim. És igen, bölcsész leszek, de 100, hogy jó munkám lesz. Aki meg hülye, annak őgyis mindegy hova megy.
2015. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!