Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME vagy az ELTE nehezebb?

A BME vagy az ELTE nehezebb?

Figyelt kérdés
A Matek, vagy az Infó érdekelne a két egyetem közül valamelyiken.. Viszont ha nem szükséges, nem szopatnám magam fölöslegesen.. Melyik szakot hol könnyebb elvégezni? Hol szórják jobban ki a népet? Van különbség abban, ahogy a két egyetemen az előadások/gyakorlatok folynak? Átlagban mennyi ZH esik egy félévben egy tárgyra? Kötelező bejárni? Terheltebbek az egyik egyetemen a hallgatók, mint a másik egyetemen? Őszi, tavaszi szünet van mindkét egyetemen?

2015. máj. 27. 15:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Bocs, idézőjel lemaradt, úgy talán értelmesebb, mivel a fentit kaptam válaszként privátban a feltett kérdésre..

Nekem ugyan már nem aktuális, de gondoltam még releváns lehet annak aki továbbtanuláson gondolkodik és a két egyetem között vacillál..

Amúgy én végül az ELTE-t választottam..

2015. szept. 12. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!