Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen lesz az év végi osztály...

Milyen lesz az év végi osztályzatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok 110% -ig biztos abban, hogy mi szerint adják az év végi osztályzatot így inkább megkérdem.

Félévi osztályzatom ötös volt ezzel nincs is gond viszont második félévben, három darab egyesen kívül más jegyem nincs (röpdolgozat jegy)...

Így ha a második félév átlagát nézem ugye az kereken 1, viszont ha az egész éves átlagot nézzük akkor az 2,71.

Szóval osztályzáskor a második félév jegyek alapján fognak lezárni egész évre, vagy az egész éves jegyek (átlag) alapján fognak lezárni a bizonyítványban?!

Válaszotokat előre is köszönöm!



2015. máj. 28. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egész éves átlag alapján
2015. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tanártól függ, mi itt a gyk-n nem ismerjük a tanárodat. Megbukni talán nem fogsz, de mindenképp szedd össze magad jövőre, van valami oka, hogy ekkorát rontottál?
2015. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A tanárom rendes, azt mondta nem fog megbuktatni senkit mert nem akar jönni Augusztusban pótvizsgáztatni! :D

(Persze attól még, hogy ezt mondta nem lehetek 100%-ban biztos a dolgomban...)

És igen nem szándékosan rontottam ennyit sajnos... :/

2015. máj. 28. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!