Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyiben különbözik az emelt...

Mennyiben különbözik az emelt informatika szóbelijének részletessége a középszintűtől?

Figyelt kérdés
Most olvasok neten egy blogot, és sokan olyan tételeket és feltett kérdéseket mondanak, amikhez hozzá sem tudnék szólni... pl.: különbség az integrált és a PCI slotos hangkártya között, a mintavételezési törvény, bakelitlemez digitalizálása, criszk és riszk... Szóval kicsit betojtam. :S

2015. máj. 28. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

nyilván az emelt nehezebb

akit ismerek 96%közép lett, hibátlan szóbelivel

emelten megküzdött a 60%ért

2015. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na én is így voltam, 100% szóbeli, összesen 94% középszintű; most meg örülök ha nem bukok meg szóbelin :,D
2015. máj. 28. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát hajrá, még van időd ezekből felkészülni.

Nyilván részletesebben és pontosabban kell tudni, hiszen középszinten 15 perc a szóbeli, emelten max. 20 perc.

Nem biztos, hogy középszinten nem kell mindezeket tudni...

2015. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy részben igazad van, mert meglepődve olvastam a részletes vizsgakövetelményben, hogy a közép és az emelt szint majdnem teljesen fedi egymást. Viszont ez anno a középszintű tételeinkben nem jött ki. :/ Azért is nem tudok ilyeneket.
2015. máj. 29. 09:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Na majd holnap kiderül :D
2015. jún. 3. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!