Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általános iskolások várjátok...

Általános iskolások várjátok a ballagást?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem annyira nem akarok elmenni. Szeretem az osztályt és sok jó volt velük persze töréntek rossz dolgok is, de annyira jó volt. Sok barátot szereztem. Banketten leszünk utoljára együtt. Mi elsőben 28 voltunk most 16-an és abból a 28-ból 10-en maradtunk meg (5 lány 5 fiú) a többi 6 osztálytársam úgy jött hozzánk.

2015. máj. 30. 18:48
 1/4 anonim válasza:
Én is most ballagok és alig várom.Az utóbbi időben sok rossz élmény ért:/ Remélem a gimi sokkal jobb lesz
2015. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

En egyaltalan nem varom... Nagyon szerettem ezt az iskolámat. A tanárokkal jó viszonyban voltam, és némelyiktől nagyon nehéz lesz megválni... Osztálytársaim közül is sokan fognak hiányozni. Jó volt az osztályközösségünk. En mar most megkonnyezem ha arra gondolok hogy ennek vége.. De konkrétan amikor egy tanárnak felhozzuk a bankettet vagy a ballagást az is elsírja magát :) szoval elegge sírós lesz a ballagásunk...

(Elnezest a helyesírási hibákért telefonról írtam)

14/L

2015. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én igen, mivel gyûlölöm az osztályom nagy részét.Úgy gondolom, okkal, mivel olyan súlyosan terrorizáltak alsós koromban, hogy meg akartam ölni magam, és a pszichológusnál kötöttem ki :(( 28-an vagyunk, kb. 5 ember fog hiányozni, 10, akire azt mondom, hogy na rá még kíváncsi vagyok, merre vezet az útja, a többit meg látni sem akarom soha többé.Nekem sajnos ez jutott, remélem, a gimi jobb lesz.
2015. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem várom... Mi 29-en vagyunk, közülük három emberrel nagyon jóba vagyok, és mindhárman külön iskolába megyünk.:(( Tudom, hogy nem sok barát, de attól tartok a gimibe még ennyi sem lesz, mert egy nagyon erős osztályba jutottam be ( amit talán utólag bánok is) és nem érzem magam olyan okosnak és komolynak, mint a leendő osztálytársaim.. Másrészt nem igazán tudok nyitni az emberek felé..:/
2017. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!