Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE-ÁOK képalkotó diagnosztika,...

DE-ÁOK képalkotó diagnosztika, mesélnétek róla?

Figyelt kérdés
Általános orvosira nincs meg a pontom, így úgy döntöttem oda megyek. Mesélnétek a szakról? Minden érdekelne...

2015. jún. 1. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

én akit hallottam, az szintén úgy van vele, hogy beadja ide is, hogyha nem jön össze az orvosi.

én úgy gondolom, hogy jobban járnának az emberek, hogyha mégis megpróbálnák akár az orvosit jövőre. mert ha már egy kicsin múlik, akkor inkább menj el orvosnak és azzal több lehetőséged, munkaköröd lehet amikor végzel.

egyébként azt hallottam róla hogy erős itt debrecenben. meg ugye az orvosi karhoz tartozik jó a képzés.

2015. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de természetesen nem szólom le, csak a leírásodból azt vettem ki, hogyha az orvosi nem jön össze akkor jó lesz ez is.

szerintem hiba így elmenni egyetemre. akkor menj ide, hogyha tényleg érdekel a munkájuk, szívesen végeznéd 40 évig.

2015. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is erre jelentkeztem én idén az orvosit meg sem próbáltam az emelt kémia miatt, de jövőre mindenképp megpróbálom az orvosit, nem szeretném egész életemben azt bánni, hjaj csak egy kicsi kellett volna, habár én elég elhivatott vagyok az orvosi szakma iránt, de szerintem is ha idén nem is, de jövőre próbáld meg az emelt érettségik újboli letétele 26ezer utána néztem, elég sok, de ahhoz képest, h orvos leszel vagy sem elég elhanyagolható sok sikert!!!
2015. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!