Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az emelt szintű szóbeli után...

Az emelt szintű szóbeli után egyből (a vizsga után) kiderül annak az eredménye? Vagy ha nem egyből, akkor mikor?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem derül ki egyből, nem mondanak semmit. Csak akkor tudod meg, amikor a kezedbe kapod a bizonyítványt / tanúsítványt.
2015. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sonor123 válasza:
Mi a középszintű érettségik előtt (a reggeli első vizsgázó előtt van egy kötelező megjelenés, gondolom máshol is) tudjuk meg.
2015. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg miért nem lehet aznap megtudni?
2015. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Vagy még manipulálnak rajta utólag?
2015. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki a középszintűnek a megnyitásán tudja meg, kivéve akik ellógják ezt az alkalmat (amin kötelező a megjelenés).

Akik csak egy emelt szintűt tesznek külön, azokra is ez vonatkozik, mert ők is be vannak osztva vizsgabizottsághoz, csak ott már nem kell vizsgázniuk, de az adminisztráció ott van.

2015. jún. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ma voltam biosz emeltezni, és az előttem lévőknek az eredményét egymás között megbeszélték, és így végülis meglehet tudni előbb. De természetesen nem biztos, hogy mindenhol megbeszélik egymás között. Tehát sajnos várni kell egy keveset :)
2015. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!