Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hétfőn június 1-jén szóbeli...

Hétfőn június 1-jén szóbeli történelem vizsgám lesz általános iskolában. Hogyan ne izguljak annyira?

Figyelt kérdés
Mindent megtanultam, mindent tudok 15 tétel van nyolcadik év végén kellett egy tantárgyat választani az osztálynak amiből szóbeli vizsga lesz. (Nyelvtanól és matekból írásbeli már megvolt.) Nagyon izgulok. Félek, hogy ott mindent el fogok felejteni és csak hebegek habogok majd.

2015. máj. 30. 15:06
 1/3 A kérdező kommentje:
*Nyelvtanból
2015. máj. 30. 15:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is tori vizsga lesz aznap...en nem izgulok...ugyanis arra gondolok, hogy megtanultam..el meg csak nem felejtem:)
2015. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki tanult, mindig izgul. Aki meg nem tanult, sokszor játsza,h. nem izgul. Ez természetes. Ne félj, menni fog!
2015. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!