Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hunfalvy János két tanítási...

Hikari156 kérdése:

Hunfalvy János két tanítási nyelvű közgazdasági és kereskedelmi szakközépiskola?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jövőre ide szeretném beadni a jelentkezésemet és megszeretném kérdezni azoktól akik ide járnak vagy akik idén felvételiztek ,hogy őket milyen átlaggal vették fel és milyen volt a szóbeli? Mennyit ajánlatos elérni a központin? A válaszokat előre is köszönöm!! :)



#felvételi #Hunfalvy János Fővárosi Szakközépiskola #japán szak #Hunfalvy János #hunfalvy jános két tanítási nyelvű közgazdasági és kereskedelmi szakközépiskola
2015. jún. 6. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 4,6 átlaggal jöttem kerülte be, és a központim 57 pontos lett. Amúgy minden a központidon múlik. A szóbelin feladatlapokat kellet kitölteni

[link] <------- érdemes ezeket a feladatokat megoldani mielőtt szobeliznél. Ott csak a beszéd és a nyelv készséget veszik figyelembe.

2015. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan 55 felett írd meg a központid, kb. 4,5-ös átlagod legyen + jó szóbeli (az előttem szóló elmondta mi fontos), és felvettek :) Budapest egyik legjobb szakközepe ;) Sok sikert!
2015. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm mindkettőtőknek sokat segítettetek ezzel !! :)
2015. jún. 8. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!