Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rossz szemmel fognak rám...

Rossz szemmel fognak rám nézni, ha szóbeli érettségire elegáns, de nem fehér blúzban megyek?

Figyelt kérdés
Ahogy észrevettem voltak akik az írásbelire is sima utcai ruhában jöttek.

2015. jún. 8. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Írásbelire nem kell kiöltözni, szóbelire viszont IGEN.
2015. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fehérben, elegánsban kell.
2015. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Úgy fognak hozzáállni a vizsgádhoz ahogy te is. Ha megjelensz utcai ruhában sok jóra ne számíts.
2015. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk pl kék volt az egyenblúzunk, amit szalagavatóra vettünk, és szóbelin is abban voltunk. Szerintem hülyeség lenne azért rossz szemmel nézni rád, mert nem fehér, hanem más színű elegáns ruhában vagy, viszont sajnos nagyon sok begyepesedett ember van, akinek az az öröme, hogy másokat b*sztathat. Ha van fehér blúzod, én nem kockáztatnék a helyedben.
2015. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!