Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnáziumi szóbelire így jó...

Gimnáziumi szóbelire így jó lesz? Fekete farmer, fehér, alkalmi felső? (JAG, Berzsenyi, Károlyi, Teleki)

Figyelt kérdés

Fekete farmerben mennék,fehér alkalmi felsővel. Nem blúz,hanem fehér felső elöl fodros. Hozzá fekete magassarkú és fekete kardigán. Azt hallottam,hogy nem kell nagyon kiöltözni,hogy szoknya,harisnya,blúz.,de ugye a farmerban megjelenni nem illetlenség? Többen is abban mentek osztályból.

AZ iskolákat azért írtam oda,hogyha valakinek van tapasztalata az alábbi iskolákban akkor az segíthetne,hogy pl. ott mi az elvárás és milyen a szóbeli.



2013. febr. 25. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajrá a JAG-hoz!! ;) Szerintem jó lesz!
2013. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha szoknyát húzol
2013. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon ne öltözz ki

(Azt nem szeretik)

2013. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Berzsenyis vagyok, én szoknyában mentem. Fekete magassarkú, egyszerű fehér felső, térd fölé egy picivel érő csőszoknya, és sötétszürke kardigán. De szerintem teljesen rendben van az amit írtál. :)
2014. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül melyikbe mentél?
2015. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!