Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az EFEB-es bizonyítványt/tanús...

Az EFEB-es bizonyítványt/tanúsítványt mennyi idő alatt postázzák?

Figyelt kérdés

Üdv!

A hétvégén sikerült az utolsó teszt is az európai uniós pályázatíró tanfolyamon (e-learning), a beadandóm is jelesre értékelték, szóval kész vagyok vele teljesen. Mikorra várható, hogy megkapom a tanúsítványom? Az online felületbe már nem tudok belépni, gondolom már elkezdték intézni vagy valami.

Köszönöm a választ.


2015. jún. 9. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia írnál bővebben a tanfolyamról, engem érdekelne

Tapasztalat?

Nehéz volt?

Mennyiben kapcsolódik a közbeszerzésekhez?

Mennyibe került?

Én is anno az efeb-en szereztem a bizonyítványom ,igaz én bementem vizsgázni és ott kaptam meg helyben a bizonyítványt, szerintem 1-2 hét és nálad lesz. Egyébként telefonon is eltudod érni őket,nagyon rendesek és segítőkészek bármilyen kérdésben.

2015. jún. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Üdv!

Nem volt nehéz, ha tanulsz rá rendesen, akkor simán meg lehet csinálni. Volt egy-két lecke, aminél elsőre nem sikerült a leckezáró, mert bonyolultabb az operatív program vagy komplexebb dolgokról volt szó, de másodjára sikerültek ezek is. De ezek nem számítanak, csak önellenőrzés és a továbbhaladás feltétele. A modulzáró pedig könnyű, ha a teszteket rendesen megoldja az ember. Mint a KRESZ, nagyon olyan érzésem volt. A beadandó pályázatot pedig részletesen kiértékelték, ahol hibáztam, ott rendes magyarázatokat kaptam, kedves volt az úr.

Ezek inkább az uniós pályázatokról és az ezzel kapcsolatos operatív programokról szól, közbeszerzés szónak nyomát nemigen láttam (sosem értettem a fogalmat, szóval kiszúrnám rögtön, mert szeretném megérteni).

~54.000Ft volt egyösszegben.

Annyira nem fontos, hogy telefonon zaklassam őket. Csak be vagyok zsongva, már várom nagyon. :) Mint egy kisgyerek, a nyelvvizsgám megszerzésekor se győztem kivárni, hogy meghozza a postás.

2015. jún. 10. 01:24
 3/17 anonim ***** válasza:

Hany honalos volt a tanfolyam?

Idoben mennyit keszultel ra?

Hetente hany alkalom vagy sajat tempoban haladtal?

Koszi a valaszod egyebkent, en anno kozbeszerzesi referens vizsgat tettem ott es nagyon jol sikerult, igaz en keszultem is ra, volt aki meg alig tudott valamit

2015. jún. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3 hónapnyi idő van rá, én 2 hónap alatt megcsináltam.

Nem sokat készültem a modulzáróra, 2-3 napot, akkor is délután. Beadandó pályázat 2 nap.

Egyénileg haladtam, amikor időm volt rá. Volt, hogy egy nap 2 leckét is haladtam, de volt, hogy 2-3 napot is kihagytam.

Hát nem tudom, hogy másoknak hogy sikerült, vagy velem együtt csinálta-e más is. Iskolát nem láttam, embert se, pont ezért is jó nekem, mert kötetlenebb, ami most nagyon nagy előny volt számomra.

Én amúgy tervezem az erre épülő projektmenedzsert is, de a nyár az nyár. És a pénztárca meg pénztárca.

2015. jún. 10. 18:12
 5/17 anonim ***** válasza:
Projektmenedzser okj kepzes ez is efebnel??? En is most tervezem csak fosulin akarom,de ha valami modon nem jonne ossze lehet elgondolkodok az okj-n ha van
2015. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem OKJ-s, csak tanúsítványt ad.

A projektmenedzser pedig az európai uniós pályázatíróra épül, anélkül nem megy.

Ha az efeb.hu-t megnézed, minden megtalálsz.

2015. jún. 11. 21:23
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezt a tanusitvanyt hany helyen fogadjak el?
2015. jún. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, sajnos.

DE ma megkaptam, szóval még egy hetet se kellett rá várnom.

2015. jún. 12. 18:42
 9/17 anonim ***** válasza:
Gratulalok, majd kerek szepen beszamolot cegek elfogadjak e vagy mit szolnak hozza, ha nem veszed tolakodasnak, barmikor szivesen vennem az uzeneted itt, koszonom
2015. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy milyen volt vele melót keresni, én most csinálom.
2015. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!