Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az EFEB-es bizonyítványt/tanús...

Az EFEB-es bizonyítványt/tanúsítványt mennyi idő alatt postázzák?

Figyelt kérdés

Üdv!

A hétvégén sikerült az utolsó teszt is az európai uniós pályázatíró tanfolyamon (e-learning), a beadandóm is jelesre értékelték, szóval kész vagyok vele teljesen. Mikorra várható, hogy megkapom a tanúsítványom? Az online felületbe már nem tudok belépni, gondolom már elkezdték intézni vagy valami.

Köszönöm a választ.


2015. jún. 9. 22:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

köszönöm!

hát én munka mellett csináltam, mert nem jött rosszul ott, ahol dolgozom, váltani meg nem szeretnék, így nem tudok erre válaszolni

2015. júl. 12. 11:35
 12/17 anonim ***** válasza:

Köszi azért!

A honlapon írnak róla h milyenek az esélyek, de ugye azt nem kell készpénznek venni, természetes hogy saját magukról csak jót írnak.

2015. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Ezt az iskolát senkinek se ajánlom, aki gondolkozik h odajár, ne tegye!! Igaz én más képzésen vettem részt, de a vezetőség ugyanaz... itt olvashatjátok, h én hogy jártam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2015. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia! A tanúsítványban jegy is szerepel vagy csak az, hogy megfelelt/ elvégezte? Köszönöm
2016. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Csak annyi van benne, hogy elvégeztem a tanfolyamot.
2017. júl. 12. 03:54
 16/17 anonim válasza:
Sziasztok! Van azóta tapasztalata valakinek, hogy mennyire fogadják el a munkáltatók az e-learninges tanúsítványt? Ér annyit, mint az okj-s?
2019. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Sziasztok! Akinek meglett ez a tanúsítványa legyszi nyilatkozzon hogy mi a helyzet vele!
2022. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!