Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én rontottam el nagyon...

Csak én rontottam el nagyon az emelt töri szóbelimet?

Figyelt kérdés
Az írásbelim 75% lett, de ez a szóbeli... ezen buktam valószínű az egyetemem, nem tudom mit tegyek :( Most már tudom hogy mindegy, de nagyon frusztráló :D

2015. jún. 12. 21:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha egy faktot odafigyeléssel végig nyom az ember, össze tudja hozni az esszéket annyi idő alatt.

Én 10-es vagyok, kinyomtattam a teszt részét, hogy megcsináljam, 45 perc alatt 80 %-ot értem el úgy, hogy semmit nem készültem előre, meg gyakorlatilag összecsaptam. Azért sikerülhetett jól, mert nem volt kb. évszám, amire bizony mindenkinek készülni kell egy kicsit, csak összefüggéseket meg adatokat kellett tudni.

A szóbeli megint azon múlik, ki mennyire testház álló, betanult tételt húz. Mi például még csak 1711-ig vettük az anyagot alap órán, de van kb. 10 tétel, amit ha kihúznék, nem tudnának lelőni.

Persze ez nem általános, én jó képességűnek tartom magam töriből, versenyre is mentem idén, de mindenkinek más szinten megy az elsajátítása attól függően, hogy érdekli-e egyáltalán, az előző hozzászóló is így lehet...

2015. jún. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!