Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy sikerült az emelt...

Kinek hogy sikerült az emelt történelem? -akik már a szóbelin is túl vannak-

Figyelt kérdés
Nekem az írásbeli 75% a szóbeli meg max pontos lett, így 85% a végeredmény. Szóbelin 56-ot húztam. Kimentett :D Ti mit húztatok?

2015. jún. 13. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező látom nagyon boldog vagy :D Én is 56-ot húztam, és szintén max pontos lett a szóbelim, nekem összességében 74-76 % várható a fellebbezésem eredményét pontosan nem tudom még. :)


Gratulálok! :D Hova jelentkeztél továbbtanulni? :)

2015. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem fogjátok elhinni, de én is az '56os forradalmat húztam és jobb nem is lehetett volna, az írásbelim 83% a szóbeli meg lehet hogy max. pontos :)
2015. jún. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Idén mindenki jól járt ezel az 56-al.:D
2015. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még nincs tervem hová megyek.


Gratulálok neked is 2. válaszadó :D


Amúgy ahogy láttam itt gyakorin sokan húzták az 56-ot. :D

Szerencsénk volt. Voltak elvileg olyan tételek is, hogy a magyar nyelv ügyét kellett összehasonlítani a szlovák nemzeti ébredéssel.

2015. jún. 14. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!