Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségizők hogy álltok a...

Érettségizők hogy álltok a tételekkel?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi mit mennyi idő alatt tanultatok meg illetve mennyi időt szántok még az egyes tantárgyak tanulására az elkövetkező héten?

Én a fizikát már átnéztem a többi vissza van és még van olyan ami ki sincs dolgozva magyarból....



2015. jún. 13. 17:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
semmit sem tudok, van 120 tételem :DD nálam rosszabbul nem állhatsz, hiszen én hétfőn szóbelizek :D
2015. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Első akkor te nagyon laza vagy :D én töriből 10et tudok, ma még be akarom fejezni. Nyelvtanból 9et, irodalomból még semmit :D és én is hétfőn megyek. Ja, és maxpontosra akarok szóbelizni :'D
2015. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Irodalomnak meg a nyelvtannak a felét.

Töriből semmit de arra nem is tervezek készülni mert atlasz+ forrás talán bejön.

Németből 2 szitut és 0 tételt. Sok sikert nektek! :D

2015. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%

mondjátok már el nekem ,hogy lehet 10 töri tételt megtanulni 1 nap alatt?

valaki küldene át üzenetben töri tételeket amik jók is?

2015. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%
én is max pontra hajtottam tavaly,hogy meglegyen a 90% a tételek felét nem tudtam irodalomból és meglett :) no para! a törit át se néztem csak még előtte 2 hónappal a tételekből feleltünk és arra készültem de akkor rendesen. 1 pontot vontak le.
2015. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kidolgozva csak egy darab tételem nincs, minden más megvan.

Tudásilag viszont már kicsit más a helyzet. :D Töriből alig tudok valamit, nyelvtanból még több, mint a fele vissza van, de azok nem is olyan vészesek, az irodalmat pedig nagyjából tudom (kettő kivételével mindent áttanulmányoztam és felmondtam valamennyire). És én csütörtökön leszek.

Sok sikert mindenkinek, és drukkoljatok ti is! :D

2015. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
vannak tételek amelyek nagyon jól mennek és vannak amelyek kevésbé. remélem velem lesz a szerencse hétfőn!
2015. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatóak vagytok ! :D :D Nekem német megvan tavalyról, bioszból-kémiából emelteztem szóval csak töri meg magyar van hétfőn, a nyelvtant tudom, töriből 5-öt,irodalomból semmit...szép nap lesz a holnapi.
2015. jún. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
100%
töriből, nyelvtanból, infóból megvan 10, irodalomból 5. angolra meg nem készülök, mert nekem az megy legkönnyebben. és én pénteken megyek :)
2015. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy off, ne haragudjatok, csak annyi, hogy a tételek változnak évenként mondjuk töriből? Még csak 15 vagyok, de nem szeretném mindegyiket a 12. évre hagyni..
2015. jún. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!