Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők, hogy álltok a...

Érettségizők, hogy álltok a szóbeli tételekkel? Az írásbelik hogy sikerültek?

Figyelt kérdés
Már két hét sincs hátra, ti folyamatosan tanultatok vagy a végére hagytátok? Én az utóbbiba tartozom, de nem félek annyira, mert a próbaérettségikre rendesen felkészültem.
2010. jún. 4. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

-Hát törire nem lesz időm és nem is érdekel,a tételeim sincsenek meg,se forrásanyagok és annyira nem izgat hogy rohangáljak utána:)

-Szakmaira tanulok inkább mert az kell továbbtanuláshoz,abból még csak 1,5 tételt dolgoztam ki a szempontok szerint,de egyébként tudom a többit is nagyjából csak még nem írtam össze úgy ahogy kell.(25tétel lesz, egy tételen belül 2 tantárgy tételei+1 feladat)

-Irodalom:csak miután a szakmaival kész vagyok

-Nyelvtan:szintén nem izgat:D

-Angol:improvizálunk:D

Írásbelik elég jók,legrosszabb is 60% fölött van,a legjobb 98:)

2010. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

magyar 82, angol 92, infó 72-73, emelt töri 69, matek 80. annyira nem vészes.

mivel most kaptam tételeket, most tanulok az emelt törire, a maradék 60 tételt pedig 8.a és 15.e között fogom, angolon meg majd improvizálok :D

2010. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Relatív jók lettek az írásbelik, a tételek be vannak osztva naponta, mindent tanulok, mert minden kell az átlaghoz, reméljük menni fog:) Eddig jobbára az emeltre készültem, az pénteken lement, a közepeket csak olvasgattam, most áttanulom rendesen mind.
2010. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!